Historia
nasza stolarnia

PODŁOGI BOLECHOWO

Historia
nasza stolarnia

        PODŁOGI Bolechowo to rodzinna polska firma działajaca w branży drzewnej od ponad 80 lat.Początki to drobna wytwórczość stolarska i kołodziejska.Z czasem...sumienność, doświadczenie i umiejętności pozwoliły na dostosowanie zakładu do produkcji stolarki otworowej, meblarskiej i budowlanej. Przełom to lata 90-te, kiedy zostaływprowadzone nowe technologie.Zakład produkcyjny został wyposażony w nowoczesne obrabiarki i urządzenia, certyfikowane wyciągi przemysłowe oraz komory suszarniczesterowane komputerem. Sukcesywnie dążyliśmy do najtrudniejszego etapu wdrożenia kosztownych systemów grzewczych w zakładzie produkcyjnym oraz na terenie firmy PODŁOGI Bolechowo.Dziś z dumą korzystamy z nowoczesnych technik grzewczych opartych na biomasie.To ekologiczna energia cieplna z naszych zakładowych kotłowni.W dobie pogłębiającego się kryzysu klimatycznego jako jednostka promujemy odnawialne źródło energii - jest to dla nas wartość nadrzędna.

 

                                                                                                                     -:-

 

        Obecnie jesteśmy producentami podłóg z drewna litego oraz listew i cokołów przypodłogowych. Surowiec do produkcji podłóg to polskie dęby z kontrolowanych wycinek.Bogate tradycje w obróbce drewna oraz ponad 35 lat doświadczeń w produkcji podłóg drewnianych pozwala na uzyskanie produktu dla koneserów natury.Podążając za nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi do oferty włączyliśmy podłogi naszych wieloletnich kooperantów.To światowi liderzy-producenci podłóg warstwowo klejonych stosowanych na ogrzewanie podłogowe.Nasza nowoczesna ekspozycja w salonie PODŁOGI Bolechowo prezentuje najnowsze wzory i kolory podłóg z drewna szlachetnego.Jakość wszystkich oferowanych podłóg w technologii warstwowej gwarantujemy swoim dorobkiem zawodowym.

Zapraszamy.

 

 

 

PODŁOGI BOLECHOWO

Katalog

Najbardziej wymagającym odbiorcom zapewniamy bogaty wybór spośród ekskluzywnych kolekcji wzorów, gatunków i opcji wykończenia.POZNAJ NASZ KATALOG
PODŁOGI BOLECHOWO

Zaufali nam