PODŁOGI BOLECHOWO

Historia - NASZA STOLARNIA

        PODŁOGI Bolechowo to rodzinna polska firma działajaca w branzy drzewnej od ponad 80 lat.Początki to drobna wytwórczość stolarska i kołodziejska.Z czasem...sumienność, doświadczenie i umiejętności pozwoliły na dostosowanie zakładu do produkcji stolarki otworowej, meblarskiej i budowlanej. Przełom to lata 90-te, kiedy zostaływprowadzone nowe technologie.Zakład produkcyjny został wyposażony w nowoczesne obrabiarki i urządzenia, certyfikowane wyciągi przemysłowe oraz komory suszarniczesterowane komputerem.Sukcesywnie dążyliśmy do najtrudniejszego etapu wdrożenia kosztownych systemów grzewczych w zakładzie produkcyjnym oraz na terenie firmy PODŁOGI Bolechowo .

Dziś z dumą korzystamy z nowoczesnych technik grzewczych opartych na biomasie.To ekologiczna energia cieplna z naszych zakładowych kotłowni.W dobie pogłębiającego siękryzysu klimatycznego jako jednostka promujemy odnawialne źródło energii - jest to dla nas wartość nadrzędna.

Obecnie jesteśmy producentami podłóg z drewna litego oraz listew i cokołów przypodłogowych. Surowiec do produkcji podłóg to polskie dęby z kontrolowanych wycinek.Bogate tradycje w obróbce drewna oraz ponad trzydzieści lat doświadczeń w produkcji podłóg drewnianych pozwala na uzyskanie produktu dla koneserów natury.

 

 

PODŁOGI BOLECHOWO

Katalog

Najbardziej wymagającym odbiorcom zapewniamy bogaty wybór spośród ekskluzywnych kolekcji wzorów, gatunków i opcji wykończenia.POZNAJ NASZ KATALOG
PODŁOGI BOLECHOWO

Zaufali nam