HISTORIA
NASZA STOLARNIA

01.

Historia

Rodzinna manufaktura o ponad 80-letniej historii

Podłogi Bolechowo to rodzinna polska firma działająca w branży drzewnej od ponad 80 lat. Początki to drobna wytwórczość stolarska i kołodziejska.
Z czasem...sumienność, doświadczenie i umiejętności pozwoliły na dostosowanie zakładu do produkcji stolarki otworowej, meblarskiej i budowlanej.

Przełomowy moment dla firmy TO lata 90., kiedy zostały wprowadzone nowe technologie. Zakład produkcyjny został wyposażony w nowoczesne obrabiarki, urządzenia, certyfikowane wyciągi przemysłowe oraz komory suszarnicze sterowane komputerowo.
Sukcesywnie dążyliśmy także DO najtrudniejszego etapu, jakim jest wdrożenie kosztownych systemów grzewczych w zakładzie produkcyjnym oraz na terenie firmy PODŁOGI Bolechowo. Dziś z dumą korzystamy z nowoczesnych technik grzewczych opartych na biomasie. TO ekologiczna energia cieplna z naszych zakładowych kotłowni, która pozwala nam nie tylko na ogrzanie sekcji produkcyjnej czy sprzedażowej, ale także na kompleksową produkcję podłóg dla Państwa z zachowaniem odpowiednich temperatur naturalnego materiału.

-:-

 

Obecnie jesteśmy producentami podłóg z drewna litego oraz listew i cokołów przypodłogowych. Surowiec DO produkcji podłóg TO polskie dęby z kontrolowanych wycinek. Bogate tradycje w obróbce drewna oraz ponad 35 lat doświadczeń w produkcji podłóg drewnianych pozwala na uzyskanie produktu dla koneserów natury. Podążając za nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, DO oferty włączyliśmy podłogi naszych wieloletnich kooperantów. TO światowi liderzy-producenci podłóg warstwowo klejonych stosowanych na ogrzewanie podłogowe. Nasza nowoczesna ekspozycja w salonie PODŁOGI Bolechowo prezentuje najnowsze wzory i kolory podłóg z drewna szlachetnego. Jakość wszystkich oferowanych podłóg w technologii warstwowej gwarantujemy swoim dorobkiem zawodowym.

 

 

 

 

 

ue
Copyright © 2021 Podłogi Bolechowo
created by akedo