Podłogi w kuchniach. Pielęgnacja.

PODŁOGI BOLECHOWO

Podłogi w kuchniach. Pielęgnacja.

Kuchnia to szczególne miejsce w domu.

Gwarantując doskonały efekt drewnianej podłogi w kuchniach i jadalniach nie obawiajmy się niefunkcjonalności.
Najlepiej sprawdzają się podłogi z wyczuwalną strukturą (szczotkowane) zabezpieczone twardym woskiem olejnym.
Pamiętając o obowiązku przestrzegania bieżącej pielęgnacji zalecanymi środkami, w ten sposób skutecznie zabezpieczamy drewno.

Zapewni to dużą odporność powierzchni na zarysowania, a także na zabrudzenia desek.
 
Oto opinia jednego z naszych Klientów:
 
Szanowni Państwo,
po dłuższym czasie nieobecności odwiedziłem dzisiaj Salon Parkiety/Podłogi Roman Pol w Bolechowie. Renoma i marka tej firmy to dorobek wielu lat pracy Właścicieli i Personelu, czego dowodem jest profesjonalna obsługa i porada, czego doświadczyłem dzisiaj po raz wtóry.
Wiem o czym piszę. Moje doświadczenie z firmą Roman Pol Parkiety/Podłogi zaczęło się w 2003 roku. Wtedy zakupiłem deskę dębową i parkiet, także dębowy, łącznie 160 m2, które czekały na mnie w depozycie Pana Romana Pola - uwaga - przez długie dwa lata, gdyż nie byłem gotowy do magazynowania tego szlachetnego materiału w odpowiednich warunkach. W 2005 roku Zespół Fachowców - polecony przez firmę Roman Pol - dokonał montażu 80m2 deski dębowej szczotkowanej i 80m2 parkietu dębowego, oraz podłóg w łazienkach z zastosowaniem tzw. parkietu technicznego w drewnie egzotycznym teak. Efekt końcowy - przebił oczekiwania. Minęło ponad 14 lat od wprowadzenia się do naszego upragnionego domu. Podłogi drewniane w kuchni, łazienkach, pokojach, holu, na parterze i na piętrze, po prostu w całym domu. Pełnia zadowolenia, komfortu, trwałości, ciepła, a przede wszystkim niepowtarzalnego charakteru wnętrz. Wielki udział w moim zadowoleniu odegrała fachowa porada, cierpliwość w tłumaczeniu branżowych pojęć i procedur, których doświadczyłem w kontakcie z firmą Pol Roman Parkiety/Podłogi.
Na koniec - warto obalić pewien mit, iż w kuchni najlepiej sprawdzają się podłogi ceramiczne z uwagi na łatwość utrzymania ich w czystości.
Od 14 lat, posiadam w kuchni dębowe deski szczotkowane, wyglądają znakomicie a ich utrzymanie w czystości wymaga takich samych zabiegów jak podłóg z materiałów ceramicznych. Olejowane drewno bardzo dobrze znosi wszelkie zabrudzenia charakterystyczne dla użytkowania podłóg kuchennych i w zdecydowanej większości przypadków wystarczą zwykłe środki do zmywania i pielęgnacji podłóg drewnianych. Serdecznie polecam - podłogi z litego drewna na długie lata, a raczej na pokolenia.

Pozdrawiam Łukasz Groszewski
 
 
 
PODŁOGI BOLECHOWO

Katalog

Najbardziej wymagającym odbiorcom zapewniamy bogaty wybór spośród ekskluzywnych kolekcji wzorów, gatunków i opcji wykończenia.POZNAJ NASZ KATALOG
PODŁOGI BOLECHOWO

Zaufali nam