PODŁOGI DREWNIANE BEZSĘCZNE

01.3

podłogi drewniane lite NATUR (bezsęczne)

podłogi drewniane

Podłogi drewniane specjalnie sortowane

Klasa Natur to wysublimowany wygląd podłogi drewnianej o zbliżonej kolorystyce, pozbawionej mocnych efektów usłojenia i spękanych sęków.

Gładka powierzchnia deski coraz częściej zastępowana jest wyczuwalną strukturą  - to efektowne rozwiązanie gwarantujące piękny wygląd dębowej podłogi.

Wymiary, parametry

Sposoby ułożenia

  

Sposób wykończenia

olej
wosk
lakier
barwniki

Sposób przygotowania

gładka, strukturyzowana, fazowana, barwiona

Materiał

dąb europejski
jesion

Właściwości

Drewno jest najbardziej wartościowym, odnawialnym zasobem naturalnym, od lat stosowanym w produkcji podłóg. Drewno dębowe od wieków cenione jest za wytrzymałość i niezwykłą trwałość. Właściwości drewna dębowego są gwarancją długotrwałej żywotności

Informacje

Dąb Natur to synonim piękna, klasyki i przytulności. Takich efektów nigdy nie uzyska się przy pomocy paneli czy chłodnych kafelek. Pewnie właśnie dzięki tym walorom estetycznym drewniane podłogi dębowe nigdy nie wyszły z mody, mimo zmieniających się trendów wnętrzarskich.

wzory
podłóg drewnianych

jodła angielska

jodła francuska

wzory pałacowe

cokoły i listwy drewniane

Profesjonalny montaż podłóg
Układanie i montaż podłogi drewnianej to ostatni etap prac wykończeniowych. Współpracujemy z ekipami podwykonawczymi, które od wielu lat wykonują prace związane z zawodem parkieciarskim.
Chemia parkietowa
Odpowiednie przygotowanie podłoża to bardzo złożone zadanie. Postawiliśmy na niezawodnych partnerów – producentów chemii parkietowej.
Katalog produktów
Strefa dla architekta
Doskonale zaprojektowana współpraca...
Jesteś architektem, projektantem lub dekoratorem wnętrz?
Dołącz do nas!
ue
Copyright © 2021 Podłogi Bolechowo
created by akedo