Podłogi LVT (winylowe)

Podłogi LVT (winylowe)
PODŁOGI BOLECHOWO

LVT - Luxury Vinyl Tiles

Są to sztywne płytki, w różnych rozmiarach i kształtach. Gdy udają drewno, mają wygląd i kształt desek. Gdy imitują kamień lub beton często są prostokątne lub kwadratowe. Za swoje właściwości użytkowe i wytrzymałość na ścieranie uznawane są za luksusowe posadzki winylowe.

PODŁOGI BOLECHOWO

Podłogi LVT (winylowe)

 LVT - Luxury Vinyl Tiles

Nowoczesna technologia podłogi LVT - idealna do biur, szkół, przestrzeni usługowych i innych pomieszczeń intensywnie używanych. Design flooring LVT  to kolekcje inspirowane drewnem i kamieniem, które precyzyjnie naśladują naturalną kolorystykę i rysunek.

Oto nowa seria desek winylowych z twardym rdzeniem o lekko szczotkowanej strukturze - LVT KORLOK .  Wymiary: Korlok ma solidną grubość 6,5 mm, warstwę użytkową 0,55 mm x dł. deski 1420 mm x  szer. 225 mm.

 ZALETY:

  • prosta i szybka w montażu,
  • rekomendowana na ogrzewanie podłogowe,
  • odporna na wilgoć
  • trwała i bardzo łatwa w pielęgnacji,
  • ciepła i przyjemna w dotyku,
  • tłumi niepożądane hałasy (do 19 dB)
  • posiada atest higieniczny
  • 30 lat gwarancji  (15 lat gwarancji na powierzchnie komercyjne) 

LVT Korlok może być montowany na większości dostępnych podłoży. Dzięki innowacyjnej technologii K-Core, przy jego montażu nie trzeba przejmować się niedoskonałościami podłoża. Poza walorami estetycznymi, Korlok ma też bardzo dobre parametry techniczne - może zredukować przenikanie hałasu (dźwięków mechanicznych) nawet o 19 decybeli, bez konieczności stosowania specjalnego podkładu. Cichszy niż tradycyjne panele, Korlok jest odporny na wodę, łatwy w myciu i konserwacji, a także kompatybilny z ogrzewaniem podłogowym. Korlok ma 15-letnią gwarancję w obiektach użyteczności publicznej i 30-letnią gwarancję we wnętrzach mieszkalnych. Posiada atest higieniczny i jest bezpieczny dla użytkowników. Nowa seria sprawdza się zarówno w przestrzeniach mieszkalnych, jak i komercyjnych.

 

 

Wymiary, parametry

Sposoby ułożenia

Sposób wykończenia

wyczuwalna struktura,

Sposób przygotowania

Smukle deski podłogowe wym. 915 mm x 102 mm
Standardowe deski podłogowe wym.915 mm x 152 mm
Szerokie deski podłogowe wym. 220 mm x 179 mm

Materiał

LVT, winyl

Właściwości

do złudzenia przypominają drewno i kamień,
tłumią hałas,
łatwe w utrzymaniu,
przyjemne w dotyku.

Informacje

inspirowane drewnem lub kamieniem - kształt desek lub paneli
PODŁOGI BOLECHOWO

Katalog

Najbardziej wymagającym odbiorcom zapewniamy bogaty wybór spośród ekskluzywnych kolekcji wzorów, gatunków i opcji wykończenia.POZNAJ NASZ KATALOG
PODŁOGI BOLECHOWO

Zaufali nam